Peníze pomáhaly přímo v regionu: nemocným, starým, rodičům s dětmi v tísni i sociálně potřebným. Část výtěžku šla také na humanitární pomoc do zahraničí.

Přispěje i SMS

Přispět můžete i letos. A to buď přímo koledníkům do úředně zapečetěných kasiček s logem charity, anebo pomocí dárcovské SMS ve tvaru DMS KOLEDA, kterou pošlete na číslo 87 777. Cena jedné zprávy je 30 korun, na konto „Tříkrálovky" poputuje 28,50 korun. Na Pardubicku tímto způsobem podpoříte například mobilní hospic pro těžce nemocné.

Na Pardubicku máte i další možnost, jak se do největší dobrovolnické akce v Česku zapojit. Ve středu 6. ledna od 18 hodin proběhne v kostele sv. Jana Křtitele koncert spolku pěveckých sborů Pernštýn-Ludmila-Suk, kytarového souboru Jindřicha Doskočila a pěveckého sboru Návrat. V pátek 16.45 se v Domě techniky uskuteční koncertní recitál manželů Zdvihalových.

V neděli 10. ledna v 16.30 pak sbírku zakončí Tříkrálový koncert v kostele sv. Bartoloměje v Pardubicích. Na koncert se můžete tento den těšit i v kostele v Přelouči.