Divadelní komedie v podání pražských zájezdních divadel slaví u hradeckého publika velký úspěch.

Dalším titulem, který bude v květnu usilovat o přízeň diváků, je hra s názvem Líbánky aneb Láska ať jde k čertu. Tento titul patří k nejúspěšnějším komediím Noela Cowarda. O co jde?

Dvojice bývalých manželů se po letech setkává v drahém francouzském hotelu, kam oba přijeli trávit líbánky se svými novými a – samozřejmě – mladšími partnery.

Následuje to, co by oba bývalé manžele Elyota a Amandu ani ve snu nenapadlo: opět se do sebe zamilují. Napětí mezi čtveřicí roste. Nakonec před svými novými partnery Sybilou a Victorem utečou do Amandina bytu v Paříži. Oba dva však spolu nepřestanou bojovat…

Režisér Petr Hruška obsadil do hlavních rolí vynikající pražské herce, jejichž tváře proslavilo nejen divadlo, ale také televizní obrazovka: Jiřího Langmajera, Ivanu Jirešovou v aletrnaci s Klárou Issovou, Kristýnu Frejovou v alternaci s Jitkou Čvančarovou a Jana Teplého ml. v alternaci s Kryštofem Rímským nebo Michalem Slaným.

SOUTĚŽ: Vstupenky pro vás

Rádi byste strávili jeden z květnových večerů ve společnosti skvělých hereckých výkonů a děje plného komediálních zvratů?

Máte dvě možnosti: koupit si vstupenky na představení Líbánky aneb Láska ať jde k čertu, nebo zkusit štěstí a vyhrát některou ze šesti vstupeneke v naší soutěži. Znáte odpověď na otázku: V kterém divadelním představení nebo televizním seriálu se už Jiří Langmajer a Ivana Jirešová objevili jako partneři? Autorům tří správných odpovědí pošleme po dvou vstupenkách na představení. Odpovědi na soutěžní otázku pište už teď na e–mailovou adresu ivana.fricova@denik.cz.