Letní parket ve Výravě sice zahajuje sezonu v sobotu večer, ale návštěvníci jej už letos pokřtili – na dubnových rockových Velikonocích. Jak se povedly?
Vzhledem k pěknému počasí, které panovalo o Velikonocích, jsme tuto tradiční akci přesunuli ze sokolovny v Českém Meziříčí k nám na letní parket. Myslím si, že to byl dobrý nápad, akci považujeme za povedenou i podle ohlasů návštěvníků.

Přinese nová sezona ve Výravě novinky ve službách nebo nabídce?
Návštěvníci se mohou kromě kapel těšit na grilované kuřecí steaky a klobásy, tradiční dršťkovou polévku a kotlíkový zvěřinový guláš. Během sobotního zahajovacího festivalu proběhne Peprmint party, kdy si návštěvníci mohou zasoutěžit o pěkná trička a mnoho dalších cen. Bude se také soutěžit o volné vstupenky na koncert Tomáše Kluse a Ready Kirken, který se u nás uskuteční příští týden, a také na dvojkoncert skupiny Alkehol a Komunál.

Vyberte alespoň nejzajímavější koncerty, které na návštěvníky čekají během léta.
V programu si vybere určitě každý. Jsme rádi, že u nás opět po loňském velkém úspěchu vystoupí kapela Nightwork společně s Xindlem X, zajímavý bude jistě dvojkoncert Ewy Farné a Anety Langerové, 50 let na scéně u nás oslaví skupina Olympic, po několikaleté pauze se k nám vrací kapela Kryštof, již tradičními hosty budou Support Lesbiens, UDG, Monkey Business, kteří ve stejný večer vystoupí společně s kapelou J.A.R.. Novinkou letošní sezony je festival Absolute Dose Of Metal v čele s rakouskými Serenity, Italskými Elvenking a tuzemskými Arakain. Nejenom starší generaci jistě potěší koncert Hany Zagorové společně s Petrem Rezkem a nesmím zapomenout na již tradiční vystoupení skupin Harlej a Komunál.

Takže žádná zahraniční retro–hvězda jako v minulých letech?
V letošním roce jsme opět oslovili několik kapel včetně legendární Status Quo, bohužel jejich finanční požadavky jsou pro nás nereálné.

A na závěr – budete návštěvníky opět dopravovat do Výravy a zpět jako v předchozích sezonách?
Pro letošní rok jsme připravili změnu v autobusových linkách. Posílili jsme vozový park o další autobus a upravili jsme svozy a rozvozy tak, aby vyhovovaly maximu našich návštěvníků.