Všechno to začalo, když mladý americký komik Daniel Singer napsal ani ne půlhodinovou verzi Hamleta pro pouhé čtyři herce. Kus měl úspěch, a tak následovala podobně radikální úprava Romea a Julie. To byl základ pro budoucí hry Souborné dílo Williama Shakespeara.

William Shakespeare – největší světový dramatik. Jak zahrát v několika hercích všechna jeho významná díla? Odpověď na tuto otázku naleznete v crazy komedii, ve které herci divadla Amadis z Brna  představí tohoto dramatika a jeho dílo způsobem, jaký jste doposud neviděli. V jediném večeru a za pouhých 90 minut totiž dokáží zahrát všechny Shakespearovy dramatické i básnické texty.

„V Litomyšlském divadle vítáme každého podáním ruky. Je zde také stolová úprava s možností občerstvení. Děláme to prostě jinak než klasická divadla. Svou práci máme rádi," vysvětluje odlišnost Tomáš Langr, principál Dobrého divadla. Dodává, že soubor Amadis z Brna je zárukou kvality. Dobré divadlo letos slaví 10 let od začátku svého působení. Doposud jeho pracovníci uvítali 40 000 diváků a těší se  z se podpory Olbrama Zoubka, Jiřího Anderleho, Jiřího Suchého nebo Radůzy.