„Na takovou akci, jako je tahle, vždycky rádi přijdeme – a to jsme sem dnes jeli přes půl republiky,“ pochvaloval si baskytarista s přezdívkou Wikk z třeboňské skupiny Suffer skvělou náladu a návštěvnost minipunkového festivalu ve vrchlabském Kulturním domě Střelnice.
 
Na akci pod hlavičkou Skin´n´Bones dorazilo okolo dvou stovek lidí z Vrchlabí i dalekého okolí, kterým během večera zahrál výkvět české punkové scény: kapely Phantoms On Fire, Hysterics, Suffer, a koncert po jedné hodině ranní dokončili i pražští Pints and Pipes, jejichž sound doplněný o hru na skotské dudy mnohým připomněl lokální rodinnou skupinu Benjamin band z nedalekých Petříkovic u Trutnova.
 
O zpestření programu se postaralo i dvojí losování tomboly, kdy pořadatelé za asistence Adama Jánošíka, spřáteleného bubeníka jedné z nejpopulárnějších českých kapel současnosti Ready Kirken, vylosovali patnácku šťastlivců, kteří byli obdařeni tričky, samolepkami a hudebními nosiči. Největší šťastlivec si z tomboly odnesl dokonce snowboard.
 
Energií a nespoutaným punkovým pogem nabitý večer skončil po půl druhé nedělní a na organizátorech byla viditelná směsice únavy, ale i spokojenosti. „Je fajn, že se akce povedla. Čekal jsem, že by tu mohlo být ještě o pár lidí víc. Ale dnešní večer opět ukázal, že tu zájem o takové koncerty je, a my v nich budeme brzy pokračovat,“ uvedl spoluorganizátor Martin Jirka z pořádající společnosti Skin´n´Bones.