Kromě hudební nadílky nabídne i divadelní program a patnáct tisíc míst pod střechou. Na pódiích se vystřídají desítky kapel, mezi nimiž nebudou chybět kapely Pendulum, My Chemical Romance, Paramore nebo Sum 41. Součástí programu budou i zajímavé doprovodné akce. Na runwayi a v zákoutích areálu se uskuteční několik desítek divadelních představení, špektáklů nebo spontánních hudebních vystoupení.

Pro nedočkavé

Večírek pro nedočkavé připadá na sobotu 2. července. Už v pátek se v prostorách kolem stanového města a na betonových přístupových cestách plánují minimálně tři hudební vystoupení a další program organizovaný samotnými fanoušky. „Víme o tom, že vystoupí Rattle Bucket a další. Proto jsme se snažili vyjít všem vstříc; stanové město, podklady a občerstvovací pointy budou otevřeny od pátečního poledne,“ reaguje na aktivity fanoušků Michal Thomes z pořadatelského týmu. „V té době budeme ještě dokončovat poslední detaily ve Festivalparku, který dozná značných změn a nabídne zastřešené prostory pro více než patnáct tisíc lidí a nově i šest tisíc míst k sezení – to pro případ deštivého počasí. Podle předpovědi ale budeme spíše zvyšovat počty slunečníků…“

Do divadla!

Organizátoři divadelní produkce naplánovali pro letošní Rock for People celkem šestadvacet divadelních představení a performancí po dobu tří festivalových dní. Kromě populární Spitfire Company s hasičským vozem nebo Divadla Kvelb se chystají na festival se svým repertoárem zavítat rovněž divadelní spolky jako Divadlo Studna, Emillion, divadélko Romaneto nebo Brodivadlo.⋌ (op)