Marie Šafratová je odvážná a energická žena. Zážitky, které Deník svým čtenářům v soutěžích nabízí, ji málokdy nechají chladnou. Před časem se prostřednictvím Deníku rozhodla splnit si svůj sen a skočit po hlavě do velkého dobrodružství: na módní přehlídce oděvní návrhářky Jitky Šedové se na jeden večer proměnila v modelku a svůj slavnostní večer si s nadšením –  a také s úspěchem –  užila.

Skvělá příležitost

Se stejným nadšením se přihlásila i do naší proměny.  „Měla jsem velkou radost, když mě na říjnové módní přehlídce v salonu Jitky Šedové vylosovali – chtěla jsem zase zkusit něco nového a tohle byla skvělá příležitost," říká Marie Šafratová o své cestě k proměně.

V závěru minulého týdne strávila odpoledne v salonu Jitky Šedové ve společnosti profesionálů – vizážistky a kadeřnice, jejichž práci dala inspiraci Jitka Šedová. Na ní totiž byl výběr oblečení, které mělo udat tón celé proměně.

S volnou rukou

„Jitka Šedová se na mě podívala a řekla –  Žádné sukně, žádné šaty, trochu přitvrdíme," vzpomíná s úsměvem Marie Šafratová, která celému týmu dala naprosto volnou ruku.  „Vybrala  hodně odvážné černé legíny, úžasné sako v kombinaci černobílé kostky a modrého vzoru a k tomu kravatu. Myslím si, že bych sama nikdy po ničem podobném nesáhla – a v tom byl ten půvab. Bylo to překvapivé a cítila jsem se v tom moc dobře."

Ta podoba!

V podobném duchu se do vlasů a make-upu Marie Šafratové pustily kadeřnice a vizážistka. Její krátce střižené vlasy dostaly úplně jiný vítr: barva se rozsvítila novými odlesky a celý účes  se takříkajíc zvedl – trocha gelu a punkový výčes udělal z Marie Šafratové  dámu, která se jen tak něčeho nebojí.  „Strašně se mi to líbilo – cítila  jsem se v novém účesu vysloveně dobře, mělo to šťávu," pochvaluje si Marie Šafratová. „Poslala jsem fotografie se svou novou tváří dceři a ona mi řekla, že teprve na těchto fotkách si uvědomila, jak moc jsme si podobné."

Radost a nadšení Marie Šafratové nás nesmírně těší. Právě kvůli vaší radosti a nadšení vám Deník po celý rok nabízí spoustu možností, jak zažít nové věci, nové situace, nové pocity. Sledujte svůj Deník!