Čeká na vás Divoký západ sopravdovým velkým týpí, kde si malí kovbojové můžou vyzkoušet střelbu zluku i koltu nebo dobrodružné krocení divokého býka. Pro ty, kdo by chtěli zažít opravdový středověk, je tu Rytířský pavilon. Stateční rytíři budou dobývat hrad a získávat ostruhy vturnajovém zápolení. Menší děti jistě nadchnou živá zvířátka na Vokurkově farmě a ty větší se zase rády vyřádí na lanových atrakcích a ve sportovním pavilonu. A pokud bude dětem při tom všem běhání a dovádění horko, můžou se osvěžit ve Vodním světě.

Že je to spousta zábavy? Ale to pořád není všechno! Skákací hrad, parníček na Labi nebo velký hit malých kluků – popelářské auto, to jsou pořád jen střípky toho, co děti i se svým dospěláckým doprovodem mohou zažít. Stačí jen přijít před kongresové centrum Aldis a ponořit se do světa zábavy. Každý malý návštěvník navíc dostane dárek, který stojí za to! A na všechny rodiče se těší letní kavárna.

 

Vstupenky na akci je možné zakoupit i vpředprodeji, a to vInfocentru na Gočárově třídě, vKavárně Sion nebo vZákladní škole Sion.

 

Dětský svět Sion – Den pro celou rodinu se koná spodporou města Hradec Králové, Královéhradeckého kraje, Kongresového centra Aldis a Všeobecné zdravotní pojišťovny.

Kamila Rosůlková