„Smiřické svátky hudby už nebudou jen velikonoční záležitostí, jak tomu bylo během spolupráce s Jaroslavem Svěceným. Od září 2020 se bude jednat o celoroční projekt na třech místech. Stěžejním koncertním místem bude i nadále smiřická zámecká barokní Kaple Zjevení Páně. Nově se budou koncerty pod hlavičkou Smiřické svátky hudby konat také na vnitřním nádvoří hlavní zámecké budovy,“ uvádí starosta Smiřic Luboš Tuzar, který zároveň touto cestou děkuje vlastníkům zámku společnosti Castle Stracov s.r.o. za podporu a spolupráci. Třetím místem, kde se budou odehrávat multižánrové projekty, je kulturní dům Dvorana.

Pro všechna tři koncertní místa je možné využívat k parkování nádvoří zámku. Koncertní místa jsou od sebe vzdálena zhruba 100 metrů.

„Již během podzimu se budete moci se všemi třemi koncertními místy seznámit. Smiřické svátky hudby budou mít čtvero podob - jarní, open air, podzimní a vánoční. Sledujte Facebook Smiřických svátků hudby a web, kde naleznete postupně aktuální informace,“ dodává Luboš Tuzar, starosta města.