Štěstí se při losování usmálo na Radka Žmolu, Bohdanu Hudskou, Hanu Štarmanovou, Magdalenu Kvíčerovou a K. Chvojkovou. Gratulujeme.

Správně odpověděli na otázku, v níž jsme chtěli znát jméno slavné egyptské tanečnice, která na festival přijede. Správná odpověď zněla: Liza Laziza.

Vstupenky na večerní vrchol festivalu 21. února si budou moci výherci vyzvednout na svoje jméno přímo u pokladny Filharmonie.


SHOW DREAMS OF ORIENT
Kde: Filharmonie Hradec Králové
Kdy: v neděli 21. února od 18 do 20 hodin
Od 17 do 18 hodin proběhne v předsálí open stage, kde vystoupí sólové tanečnice i skupiny.
Taneční workshopy (v hradeckém studiu TWIST-R u Hvězdy) :
Pátek 19. února, 17-19 hodin: Tribal fusion u lektorky Barity
Sobota 20. února, 14-17 hodin: Základy tance pro začátečnice u Kadri Habibah
Neděle 21. února, 10-12:30 hodin: Hra na činelky u Míry Čipery
Neděle 21. února, 12:30-15 hodin: Raks sharki u egyptské tanečnice

Lákavá podívaná: Sny Orientu

Taneční studio Twist-r vás zve na víkend plný workshopů orientálního tance s lektory z různých koutů České republiky. Vyberte si z rozmanité nabídky témat seminářů a lektorů. Těšit se můžete na tribal dance s Baritou, seminář hry na činelky s Mírou Čiperou nebo na arabské flamenco s Shareefou.
Hostem celého festivalu je egyptská star Liza Laziza, která povede nedělní taneční workshop a vystoupí na velké show.

Liza Laziza je podle celosvětově vydávaného magazínu National Geographic v současnosti druhou nejlepší tanečnicí v Egyptě. Tančila pro celosvětově významné osobnosti, jako jsou princ Charles nebo diplomaté a členové vlád mnoha zemí. Byla jedinou tanečnicí, jejíž show každý týden vysílala egyptská televize. Liza představí zbrusu nový program, se kterým měla velký úspěch mimo jiné na několika velkých vystoupeních v Japonsku.

Na závěrečné show vystoupí kromě Lizy Lazizy východočeské profesionální tanečnice Sidonie a Kadri Habibah a jejich taneční skupiny. Dalším hostem bude skvělá tanečnice Amira Clé, která působí zejména v Tokiu a tanečnice Shareefa se svou taneční skupinou.

Akci moderuje Olda Tamáš. Cena v předprodeji je 290, na místě 320 korun. Důchodci a studenti platí 170, děti do dvanácti let 100 korun.
Vstupenky na show získáte v předprodeji Filharmonie Hradec Králové nebo u pořadatelů na adresách klara.hodkova@seznam.cz, ivana.sidonie@seznam.cz.

Pozvánka na Show Dreams of Orient.