Akce přilákala opět mnoho diváků, včetně primátora města Zdeňka Finka. Taneční skupina T-BASS zde představila všechny svoje složky od dětí až po seniory včetně několika mistrů ČR. Hlavním hostem byl mládeží oblíbený raper Johny Machette a moderace se ujal Petr Cerha aka Nasty známý z rádia Evropa 2 nebo z tv show Na stojáka.

Taneční skupina T-BASS zve všechny zájemce o street dance na zápisy do svých kurzů, které proběhnou ve dnech 16. a 18. září vždy od 17 hodin v tanečním studiu T-BASS Dance Fabrique, jež naleznete na Velkém náměstí naproti katedrále sv. Ducha v Hradci. Skupina uvítá všechny zájemce již od čtyř let. ⋌(zol)

Nebojte se dorazit k zápisu
Dnešní zápis do taneční skupiny rozhodně není nějakým konkurzem. „Bereme opravdu všechny, co se chtějí bavit tancem," potvrzuje šéf T – BASS Zdeněk Zolman. „V tomto případě nám jsou naše úspěchy tak trochu na škodu. Rodiče se k nám bojí dítě přihlásit, abychom po něm nechtěli profesionální výkony. Ale to jsou zbytečné starosti, v první řadě nám jde o to, aby to děti bavilo a tancovat může opravdu každý," vysvětluje Zdeněk Zolman s tím, že kurzy myslí na pokročilé i začátečníky.