Lístky je možné koupit v předprodeji a také na místě. Z kapacitních důvodů je koncert přesunut na louku nad areálem. Areál bude otevřen od 17 hodin. V šest večer zahraje kapela Turbo, od osmé Olympic a hlavní hvězda Suzi Quatro vystoupí od deseti večer. Chvíli před půlnocí ozáří nebe nad Výravou ohňostroj a pak se bude tančit v rytmu oldies hitů, které zahrají DJ Pavel Ferbas a DJ Pedro.

Suzi Quatro je americká hudebnice, zpěvačka, textařka, producentka, herečka, básnířka a tvůrčí a rádiová moderátorka. Je to celosvětová rocková legenda, která již prodala 55 milionů nahrávek.

Petr Hrubý, organizátor akce a majitel Letního parketu Výrava, se rozpovídal o tom, jakou hvězdu by ještě rád na Výravu přivedl.

Proč jste se rozhodl na vystoupení pozvat právě Suzi Quatro?
Plánoval jsem zakončení jubilejní 20. sezony Letního parketu a se skupinami Turbo a Olympic mi to přišlo jako dobrá kombinace. Přijaté pozvání od Suzi Quatro je mým dalším splněným snem.

Jak těžké bylo pro vás vyjednat vystoupení takto známé zpěvačky?
Jednání s manažerem Suzi Quatro proběhlo bez větších problémů, žádné hvězdné manýry neměli a překvapila mne jejich skromnost.

Koho by jste v příštích letech rád pozval?
V minulých letech již u nás vystoupily skupiny Slade ,Sweet a Smokie, rád bych pozval Status Quo nebo Uriah Heep.

Máte v tomto směru nějaký svůj sen?
Svůj sen jsem si již splnil tím, že již 20 let dělám práci, která mne baví. Přeji Všem, kteří navštíví páteční koncert tří legend příjemnou zábavu.