Hradec Králové: Jednadvacátý Mediální ples se uskuteční už v sobotu od 20 hodin v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis. Nabídka programu je velice lákavá.
Vystoupí tady například přední muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová, oblíbené skupiny Turbo či Memphis. Představí se také skupina orientálního tance Sahar. Zajímavé bude i půlnoční překvapení vystoupení mužoretů Artróza.
Zájemce čeká také slosování vizitkové tomboly. Lístků ubývá, proto byste neměli s jejich zakoupením váhat. Sehnat je můžete v inzertní kanceláři Hradeckého deníku v ulici Letců nebo v Infocentru na Gočárově třídě.

Hradec Králové: Je to tradiční výstava, přehlídka minerálů, šperků, fosilií a jiných přírodnin. Setkání sběratelů kamenů se koná v sobotu v hradeckém Adalbertinu. Začíná se ve 8 hodin ráno, končí se ve 14 hodin.

Hradec Králové: Mladý herec David Šír se v pátek poprvé představí v Hradci. Vystoupí se svým pořadem Známý neznámý Felix Holzmann, v němž připomene umění známého komika. Začíná se v 19 hodin v Centru mladých v Malšovicích.