Těšit se můžete na Václava Noida Bártu s kapelou, skupiny Totální nasazení, Heebie Jeebies, Tortharry, Hand Grenade a další. Akce začíná v sobotu ve 14 hodin.

S prázdninami se rozloučí i v Kostelci

Červený Kostelec - Na závěr prázdnin se v parku A. B. Svojsíka uskuteční zábavná akce Co (u)dělat v parku aneb Rozloučení s prázdninami. V neděli 3. září od 14 hodin si můžete vyzkoušet celou řadu malých sportovních parkových a rekreačních aktivit pro děti i dospělé, jako jsou například slackline, pétanque, skautské hry, badminton, mölkky, kreslení v parku a další. Připraveno bude též občerstvení. Na místě se díky Vlastivědnému spolku dozvíte o historii parku a zároveň si můžete popovídat o tom, jak by měla vypadat jeho budoucnost.

Nuda?…Neznáme!!!

Hořice - MAS Podchlumí, z.s. zve děti a rodiče v pondělí 4. září do Smetanových sadů, kde se od 14 do 17 hodin uskuteční akce Nuda?…Neznáme!!! Veřejnosti se zde budou prezentovat organizace a subjekty, které nabízejí volnočasové aktivity dětem a mládeži. Celé odpoledne se ponese v soutěžním duchu a připraveny budou také sportovní ukázky. Zájemci si budou moci vyzkoušet náplň některých „kroužků“ na vlastní kůži. Pro odvážné tu budou také lanové atrakce. Každý z návštěvníků si tu určitě najde to své. Pokud bude špatné a deštivé počasí, přesune se celá akce do prostor Staré sokolovny.