Do éteru už pustila pilotní single Holka s lebkou, který boduje na prvních deseti místech českých hudebních hitparád. S novou deskou se Vypsaná fixa pustila na trochu tenký led: nabídla ji ke stažení na internetu, a to za cenu, kterou si fanoušci určí sami podle jednoduchého zvážení líbí – nelíbí.

Hradecký koncert Vypsané fixy spojený s křtem alba v kulturním domě Střelnice začíná ve dvacet hodin.

PSALI JSME: Na Klenot Tour 2009 Vypsaná fixa vyrazí z Hradce Králové

Jedna z nejznámějších východočeských kapel představí své nejnovější album, které si její fanoušci můžou stáhnout z internetu klidně i zadarmo.

Vypsaná fixa začala bojovat o první přízeň posluchačů v devadesátých letech v Pardubicích – dnes její jméno i muziku znají fanoušci v celé republice i řadě evropských zemí, kam zajíždí především v době letních hudebních festivalů.

Kapela v těchto dnech koná poslední přípravy svého podzimního Klenot Tour 2009, které zahájí koncertem ve čtvrtek 15. října v hradeckém kulturním domě Střelnice.

Koncertní šňůra, která má ještě jednu východočeskou zastávku (6. listopadu v pardubickém klubu ABC), dostala název podle posledního alba, která kapela dokončila docela nedávno. Do éteru už pustila pilotní single Holka s lebkou, který boduje na prvních deseti místech českých hudebních hitparád.

S novou deskou se Vypsaná fixa pustila na trochu tenký led: nabídla ji ke stažení na internetu, a to za cenu, kterou si fanoušci určí sami, a to podle jednoduchého zvážení líbí – nelíbí. „V případě stažení má jedinec ne jenom jedinou možnost, ale má možnosti dvě - buď nám za ni něco dá nebo ne, podle toho, jak bude s výsledkem naší tvrdé práce spokojen,“ říká kapela o svém unikátním nápadu na svých webových stránkách.

Koncert Vypsané fixy ve čtvrtek 15. října v KD Střelnici začíná ve dvacet hodin.