Jako v malém ráji na tropickém ostrově si budou připadat návštěvníci, kteří v pátek zamíří na letní parket ve Výravě. Oproti tradičním koncertům se tady tentokrát rozhostí pohoda plná exotických vůní, masáží, hudby a čokoládových krásek.
Se svou show přijede energií a jak on sám říká pozitivními vibracemi nabitý Dan Nekonečný s kapelou Šum Svistu. Festival blaha a rozkoše začne po 21. hodině.

„Člověk je zrozen z rozkoše svých rodičů a je předurčen a stvořen k tomu rozkoš prožívat a života si užívat a nejen ho přežívat,“ uvedl Dan Nekonečný a podle tohoto motta se bude odehrávat jeho show.

„Náš karneval rozkoši je plný ohňové show, hudby, speciálních rozmanitých ohňostrojů, dobrodružných záběrů z Rio de Janeira, Las Vegas, Kostariky či hlubokých pralesů Amazonie,“ popisuje jen krátce páteční večer Nekonečný.

Návštěvníci tak obletí celý svět. Čekají na ně i nejrůznější ochutnávky afrodiziakálních nápojů, relaxační masáže a okouzlující tanečnice. Ty nebudou jen pódiu, ale vydají se i do publika a na parket, aby svou přítomností potěšily především mužská srdce.

Dámy však rozhodně trpět nebudou. „Aby to ženám nebylo líto, mám pro ně svalnaté otroky, kteří jim musí splnit, co jim na očích vidí. Celý večer by měl být oslavou života a působit jako božský obřad,“ dodal Dan Nekonečný.

Další část večera se ponese v retro stylu s kapelou High Fever. Zazní tak melodie těch nejznámějších hitů 70. a 80. let od Abby, Boney M, Bee Gees, ale také od AC/DC či Suzi Quatro.