Výstavní expozice se nachází na ploše větší než tisíc metrů čtverečních. Návštěvníci se mohou těšit na velká aranžmá z narcisů, tulipánů a dalších jarních květin. Nebudou chybět ani muškáty a další balkonové okrasy.

Výstava Narcis se těší obrovské oblibě u široké veřejnosti, neboť každého okouzlí desetitisíce květů nápaditě upravených do nejrůznějších výzdob. Připravují je nejlepší profesionální zahradníci i pěstitelé sdružení v Českém zahrádkářském svazu a v jeho specializovaných klubech, především SZO Narcis Kladno. Letošní ročník výstavy, který se koná ve velmi příhodném termínu před svátkem svatého Jiří, má téma „Ráj jarní zahrady“. Nebudou chybět poradenské služby. Vždy potěší expozice vinařů a nabídka odborných časopisů.

Výstava Narcis se pořádá souběžně s další velmi oblíbenou výstavou „Senior – Handicap: aktivní život. Jak ostatně napovídá název, tato výstava je „pro lidi, kteří nezůstávají sedět doma“. Zájem o ni mají návštěvníci všech věkových kategorií, neboť na Výstavišti v Lysé nad Labem nacházejí spoustu užitečných informací a praktických rad.

V odborné části výstavy se návštěvníci seznámí s nabídkou pomůcek a služeb pro různě hendikepované klienty, zaujmou zdravotní poradny, odborné semináře, ukázky výcviku vodicích a asistenčních psů. Představí se rovněž sociální zařízení všech typů.

Návštěvníci se budou moci projít „bludištěm“, kdy se na chvíli ocitnou ve světě nevidomých. Vyzkoušejí si samostatnou orientaci a pohyb v neznámém prostoru či jiné běžné denní činnosti bez možnosti kontrolovat se s pomocí zraku.

Součástí výstavy Senior – Handicap je samostatná a obsáhlá expozice z jubilejního 10. ročníku soutěže Šikovné ruce našich seniorů. Tato soutěž se z akce původně místního významu rozrostla v celostátní událost. Na výstavě je vždy představeno kolem tří tisíc nádherných exponátů.

Výstavy Narcis a Senior – Handicap jsou otevřeny od čtvrtka 16. do neděle 19. dubna vždy od 9 do 17 hodin.