Také pánská móda žádá své - na molech se stále častěji objevují atletická těla charismatických mužů.

Chybět nebudou ani na velké módní show Lamark night podzim - zima 2011, kterou na pondělí 21. listopadu do Kongresového centra Aldis připravila hradecká Agentura Daniela Models.

První liga na molo

„Pánskou, především sportovní módu, budou předvádět fotbalisté z prvoligového FC Hradec Králové,” říká Daniela Brázdová z Agentury Daniela Models. „Na pondělním jednání s klubem jsme dostali slib, že se přehlídky zúčastní všichni hráči - ať už v roli modelů, nebo diváků v hledišti.”

Bez přípravy

Záložník Jiří Janoušek se představou svého účinkování na módním molu docela bavil: „Raději bych se zúčastnil v hledišti, ale když nebude zbytí…”

Nad otázkou, jakou módu by nejraději předváděl, dlouho neváhal: „Samozřejmě sportovní. Na to bych nemusel trénovat. Svatební módu bych předváděl nerad, ta představa je pro mě docela tísnivá. A v civilu bych se do toho neoblékl už vůbec!”

A jakou přípravu by před přehlídkou zvolil? Dietka, solárium, depilace? „Nic takového,” odmítá velké manévry v kosmetických salonech Jiří Janoušek. „Dal bych to bez přípravy.”

Zkusíte to taky?

Hradečtí fotbalisté ovšem budou mít 21. listopadu v Aldisu posilu: společně s nimi bude předvádět pánskou módu jeden z čtenářů Deníku.

Výzvu pro všechny odvážné muže mezi našimi čtenáři jsme zveřejnili v úterý - a měla velkou odezvu! Na e-mail ivana.fricova@denik.cz okamžitě začaly přicházet první přihlášky doplněné fotografií a kontaktním telefonním číslem. A výzva stále trvá: buďte odvážní a přihlaste se, nejpozději do pondělí 14. listopadu. E-maily všech zájemců předáme Daniele Brázdové z Agentury Daniela Models, která si jednoho ze zájemců o procházku po přehlídkovém mole vybere a sama jej ještě během příštího týdne osloví.

„Nemám žádný limit, pokud jde o věk, váhu nebo výšku. Podstatné je charisma, sympatie a chuť spolupracovat,” říká v této souvislosti Daniela Brázdová.

S Jitkou Válkovou

Hvězdou přehlídkového mola na módní show Lamark night podzim - zima 2011 v pondělí 21.listopadu v hradeckém Aldisu bude Česká Miss 2010 Jitka Válková. Moderátorem a průvodcem dlouhým večerem bude herec Martin Kavan. Vedle desítek modelů, o které se postarají například Jamo Fashion Pardubice, Svatební salon Renáta, Best outlet Hradec Králové, Oční optik Panenka, Galex, Fadi Bijoux a řada dalších firem a značek, se diváci mohou těšit na vystoupení taneční skupiny Stress, tombolu, další doprovodný program a velkoplošné projekce.

Stejně jako každý rok, také letos Agentura Daniela Models věnuje část zisku z módní show na transplantační program Hemato - onkologického centra Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Lístky pro vás

Láká vás velká módní show v Aldisu? Jste zvědaví, jaké trendy, barvy, materiály a doplňky přinese nová sezona? A chcete vidět na vlastní oči jednu z nejkrásnějších dívek v Česku a samozřejmě fotbalisty a našeho čtenáře takříkajíc v akci? Pokud správně odpovíte na otázku, z kterého televizního pořadu znají diváci už několik let herce Martina Kavana, můžete vyhrát dvě volné vstupenky na přehlídku. Pokud ne, nezoufejte a zkuste to zase zítra! Naše soutěž pokračuje…

Svoje odpovědi s telefonním číslem posílejte na e-mail ivana.fricova@denik.cz.