Hlavně s humorem!

Už od pradávna se šidilo, kradlo, podvádělo, uplácelo a jinak tomu není ani dnes. Takové je motto příběhu, kterého se s chutí zhostili Dana Homolová, Michaela Dolinová, Vladimír Kratina a Filip Tomsa.

Námět komedie pochází z mnoha kriminálních, politických a společenských kauz, které se v posledních letech vyrojily v našem českém prostředí a které většinu z nás zvedají ze židlí. V příběhu paní Anděly, majitelky rozlehlých pozemků, která bojuje o svou pravdu se zastupitelem Heřmanem Korýtkem, však nechybí humor, vtip a nadhled. On, aby co nejlevněji získal, riskuje život, vloupá se do příbytku spoluobčanky a je schopen jí dokonce slíbit i manželství. Bezbranné ženě nakonec nepomůže letitá kamarádka Karin, ale mladý, milý a trochu naivní brigádníček Albert.

Šance pro vás

Chcete vyhrát volné lístky na komedii Z louže pod okap? Napište nám ještě dnes na ivana.fricova@denik.cz, kdo je autorem této divadelní inscenace. Autorům tří nejrychlejších správných odpovědí věnujeme po dvou vstupenkách na představení. K odpovědi, prosím, připište telefonický kontakt.