Vážení rodiče,

díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

 

 

Devět minut po půlnoci 3. ledna vykoukla na svět Jindřiška, dcera Jitky a Miroslava Pfeiferových z Olešnice. Rodiče potěšila 50 centimetry a 3,24 kilogramu. Doma na sestřičku čekají sourozenci Jan a Simonka.

Prvorozená dcera Anna, která se narodila 29. prosince v 1.03 hodin, bude se svými rodiči Lucií Kotnovou a Radkem Buřilem doma v Hradci Králové. Po porodu holčička vážila 3,06 kilogramu a měřila rovného půl metru.

Gabriela a Miroslav Hlisníkovi ze Smržova přivítali ve středu 2. ledna v 5.54 hodin syna Davida. Miminko při příchodu na svět vážilo 3,19 kilogramu a měřilo 49 centimetrů.

Malý Antonín Houdek se narodil ve středu 2. ledna přesně v jednu hodinu po poledni. Své rodiče Lucii a Karla potěšil 52 centimetry a 3,6 kilogramu. Všichni tři budou doma v Hradci Králové.

Ve středu 2. ledna ve 20.50 vykoukl poprvé na svět Lukáš Hrivňak. Rodiče Martinu Hromou a Jana Hrivňaka z Hradce Králové potěšil 49 centimetry a 3,68 kilogramu. Doma se na bratříčka těší sestra Michaela.
 
 
 
 

Již od 25. prosince 2007 se Jana a Martin Řehákovi z Vilantic těší z dcery Martiny. Holčička, která se narodila ve 12.55 hodin, měřila 49 centimetrů a vážila 3,56 kilogramu.