Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.

Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Na šedém obrázku vám také představujeme, jak vypadá stránka věnovaná novým přírůstkům v Hradeckém deníku.

Anna Karafiátová přišla na svět 23. listopadu ve 20.50 hodin, a to s mírou 53 centimetrů a váhou 3690 gramů. Rodiče Dana a Martin Karafiátovi bydlí v Třebechovicích pod Orebem.

Barborka přišla na svět 22. listopadu, a to s mírou 52 centimetrů a váhou 3,52 kilogramu. Rodiče Pavlína Šimková a Zdeněk Bláha bydlí v Hradci Králové a mají syna Štěpánka.

Tomáš Valášek se narodil 24. listopadu v 11.10 hodin. Po narození měřil 50 centimetrů a vážil 3280 gramů. Rodiče Hedvika a Vladimír Valáškovi bydlí v Hradci Králové.

Adélka přišla na svět 23. listopadu, a to ve 23.10 hodin. Po narození měřila 49 centimetrů a vážila 3100 gramů. Rodiče Stanislava Rozenbergová a Petr Svatoň bydlí ve Smiřicích.

Anežka přišla na svět 24. listopadu ve 21.23 hodin, a to s mírou devětačtyřicet centimetrů a váhou 2890 gramů. Rodiče Kateřina Drahá a Zdeněk bydlí v Hradci Králové.

Rozárie Lokvencová se narodila 23. listopadu v 16.15 hodin. Po narození měřila rovného půl metru a vážila 2990 gramů. Rodiče Kateřina Papíková a Tomáš Lokvenc bydlí v Hradci Králové.

Petra Petráčková se narodila 15. listopadu v 17.43 hodin. Po narození měřila 51 centimetr a vážila 3040 gramů. Rodiče Petra a Jiří Petráčkovi bydlí v Novém Bydžově a mají syna Robina.

Karolína Hromádková přišla na svět 23. listopadu v půl deváté večer. Po narození měřila 52 centimetrů a vážila 3839 gramů. Rodiče Lenka Čápová a Dušan Hromádka bydlí v Hradci Králové a už mají dceru Kristýnu.

Nikola Graciasová se narodila 26. listopadu ve 4.40 hodin, a to s mírou 51 centimetr a váhou 3100 gramů. Rodiče Iva a Josef Graciasovi bydlí v Bříze a mají pětiletou dceru Denisu.