Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i fotky všech miminek, které již v Hradeckém deníku vyšly.

Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa…

Rozálie Vandasová přišla na svět 16. prosince ve 23.30 hodin, a to s váhou 3060 gramů a mírou 49 centimetrů. Rodiče Lucie Lemberková a Radim Vandas bydlí ve Skalici.

Jakub Karban přišel na svět 17. prosince ve 13.35 hodin. Po narození měřil 55 centimetrů a vážil 3890 gramů. Rodiče Tatiana a Jan Karbanovi bydlí ve Dvoře Králové nad Labem.

René Balog se narodil 17. prosince dvacet minut po jedenácté hodině dopolední, a to s váhou 3290 gramů a mírou 52 centimetrů. Rodiče Kateřina Lubajová a René Balog bydlí ve Dvoře Králové nad Labem.

Dominik Hamar přišel na svět 17. prosince ve 12.26 hodin. Po narození vážil 2590 gramů a měřil 49 centimetrů. Rodiče Radka a Josef bydlí v Hradci Králové a už mají dceru Danielu.

Eliška se narodila 17. prosince čtyři minuty po deváté hodině večer. Po narození měřila 51 centimetr a vážila 3880 gramů. Rodiče Jana a Jan Bydžovští bydlí v Hradci Králové.

Veronika Sadílková se narodila 19. prosince ve 3.15 hodin ráno, a to s váhou 2970 gramů a mírou rovného půl metru. Rodiče Kateřina a Petr Sadílkovi bydlí ve Vysoké nad Labem.

Zajímáte se o nové trendy ve výchově a výživě dětí? Chcete znát názory a rady odborníků k aktuálním tématům, jako jsou otcové na mateřské, šikana ve školách, sportování předškoláků a další? Čtěte sobotní přílohu Babyboom.

Kde před vámi s kočárkem nezavřou dveře? Jaký porod je právě pro vás nejvhodnější? To a mnohem více se dozvíte v nové sobotní příloze Babyboom. Zajímá nás, jak žijete. Své radosti i starosti pište na babyboom@denik.cz.

Strávili jste pěkný víkend na výletě s dětmi? Máte zájem se o své zážitky podělit a ještě získat nějaké peníze? Pošlete svůj zážitek s dětmi a tip na výlet na adresu babyboom@denik.cz. Pokud ho uveřejníme, získáte odměnu 200 Kč.