Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.
Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Nikol Obešlová přišla na svět 6. února v 7.49 hodin ráno. Po narození vážila 2250 gramů a měřila 44 centimetrů. Rodiče Šárka Malá a Miroslav Obešla bydlí v Lanškrouně a už mají dceru Sabinu.

Jakub Krpata se narodil 12. února v 18.37 minut. Po porodu se mohl chlubit mírou 51 centimetrů a váhou 2930 gramů. Rodiče Markéta a Drahoslav Krpatovi bydlí v obci Homyle.

Alžběta Nováková se narodila 12. února ve čtyři hodiny ráno. Po porodu vážila úctyhodných 3950 gramů a měřila 53 centimetrů. Rodiče Radka Prachárenská a Robert Novák pocházejí z Hradce Králové.

Jakub Vanický se narodil 12. února ve čtvrt na osm večer, a to s mírou padesát centimetrů a váhou 2790 gramů. Novopečení rodiče Veronika a Roman bydlí v Hradci Králové.

Petra Poláková přišla na svět 12. února devět minut před čtvrtou hodinou odpolední. Po narození vážila 3050 gramů a měřila 50 centimetrů. Rodiče Petra a Adolf Polákovi si dceru odvezou do Nového Bydžova.

Anna Petráčková se narodila 13. února osmadvacet minut po půlnoci, a to s mírou 52 centimetrů a váhou 3,46 kilogramu. Rodiče Jana a Milan Petráčkovi bydlí v Česká Skalici.

Daniel Tichý přišel na svět 11. února v 11.33 hodin. Po narození měřil rovného půl metru a vážil 3460 gramů. Rodiče Ladislava a Milan bydlí v Probluzi a už mají dceru Lucii a syna Jakuba.

Marcel Horňák se narodil 11. února dvacet minut po sedmé hodině ranní. Rodičům Ivě a Marcelovi Horňákovým udělal radost mírou 51 centimetrů a váhou 3130 gramů. Rodina bydlí v Hradci Králové.

Denisa Rückerová přišla na svět 11. února v 17.25 hodin. Po narození vážila 3540 gramů a měřila 49 centimetrů. Pro rodiče Petru a Davida Rückerovi z Třebechovic pod Orebem je dcera prvním potomkem.

 

Tomáš Barnet se narodil 11. února ve čtvrt na osm ráno, a to s váhou 3920 gramů a mírou třiapadesát centimetrů. Rodiče Veronika a Miroslav Barnetovi bydlí ve Smiřicích.