Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.Navaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Daniel Vír přišel na svět 21. října v 5.15 hodin. Po narození měřil 51 centimetru a vážil 3630 gramů. Se svými rodiči Libuší a Tomášem Vírovými a bratrem Jakubem bydlí v Černilově.

Klára Steinfeldová přišla na svět 20. října v 1.17 hodin. Po narození měřila 48 centimetrů a vážila 2680 gramů. Se svými rodiči Ivanou a Jakubem Steinfeldovými bydlí v Hradci Králové.

Simona Sýkorová se narodila 20. října v 10.03 hodin. Měřila 50 centimetrů a vážila 3300 gramů. S maminkou Lindou Sýkorovou, tatínkem Jaroslavem Starým a bratry Josefem a Petrem žijí ve Staré Vodě.

Ondřej Bedrna se narodil 21. října. Měřil 54 centimetrů a vážil 3760 gramů. S maminkou Gabrielou a tatínkem Tomášem Bedrnovými a sestrou Alžbětou žijí v Hradci Králové.

Nela Jedličková přišla na svět 21. října. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3270 gramů. Se svými rodiči Evou a Josefem Jedličkovými bydlí v Hradci Králové.

Viktorie Beerová se narodila 21. října v 15 hodin, měřila 46 centimetrů a vážila 2500 gramů. Se svými rodiči Lucií a Vladimírem Beerovými žijí v Novém Městě nad Cidlinou.