Vážení rodiče,
díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail:
miminka.hradecky@denik.cz
a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.
 
 
Marie Karbanová přišla na svět 3. února v 6.36 hodin ráno. Po narození měřila 51 centimetr a vážila 3,64 kilogramu. Rodiče Marcela Kubínová a Štěpán Karban bydlí v Hořicích a už mají čtyřletého syna Mikeše.
Anna přišla na svět 1. února v 16.17 hodin. Po narození měřila osmačtyřicet centimetrů a vážila 2770 gramů. Rodiče Romana a Vilém Rückerovi bydlí v Nepasicích u Třebechovic pod Orebem.
Matyáš Holeček přišel na svět 2. února v 5.25 hodin. Po narození vážil tři kilogramy a měřil osmačtyřicet centimetrů. Rodiče Denisa a Petr Holečkovi bydlí v Hradci Králové.
Jan Chmelík se narodil 2. února ve čtyři hodiny ráno, a to s váhou 3260 gramů a mírou rovného půl metru. Novopečení rodiče Eva a Jan Chmelíkovi bydlí v obci Hořenice pobíž Jaroměře.
Madison Hertnon přišel na svět 31. ledna v sedm hodin ráno. Po narození měřil sedmačtyřicet centimetrů a vážil 2,7 kilogramu. Rodiče Eva a Paul Hertnonovi bydlí v Hořiněvsi.
Alexandr Daniel Pavlovský se narodil 1. února minutu po šesté hodině ranní. Po narození měřil rovného půl metru a vážil 3220 gramů. Rodiče Denisa Pavlovská a Přemek Kubín bydlí v Hradci Králové.
Šárka Šimerdová se narodila 2. února dvě minuty po sedmé hodině večerní, a to s váhou 3090 gramů a mírou 49 centimetrů. Rodiče Petra Síčová a Michal Šimerda bydlí v Předměřicích nad Labem.
Štěpán Houška se narodil 4. února ve 12.25 hodin, a to s váhou 4100 gramů a mírou 54 centimetrů. Rodiče Andrea a Pavel Houškovi bydlí v Hradci Králové a už mají syna Patrika.
Marián Lhoták přišel na svět 5. února pět minut po šesté hodině ranní. Po narození měřil třiapadesát centimetrů a vážil 3970 gramů. Rodiče Pavla a Lukáš Lhotákovi bydlí v Hradci Králové.
Lucie Zachariášová se narodila 3. února v 15.25 hodin, a to s míru 53 centimetry a váhou rovné čtyři kilogramy. Rodiče Renata a Radek Zachariášovi bydlí v Hradci Králové a už mají syna Jakuba.

Foto na stránce: DENÍK/David Taneček