Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Jana Vojtíšková se narodila 20. července ve 12.34 hodin, a to s mírami sedmačtyřicet centimetrů a váhou 2900 gramů. S rodiči bydlí v Hradci Králové.

Dvojčátka Markéta (vlevo) – narozená ve 12.22 hodin s mírou sedmačtyřicet centimetrů a váhou 2400 gramů a Michaela – narozená ve 12.23 hodin s mírou šestačtyřicet centimetrů a váhou 2620 gramů - Slezákovy přišla na svět 11. července. S rodiči bydlí ve Lhotě pod Libčany.

Matěj Šolc se narodil 23. července deset minut před pátou hodinou ranní, a to s mírou padesát centimetrů a váhou 3110 gramů. Rodiče Eva a Martin Šolcovi žijí v Roudnici a mají už syna Dominika.

Jaroslav Vondruška přišel na svět v pondělí 21. července tři minuty po sedmé hodině ráno. Měřil 51 centimetrů a vážil 3030 gramů. Jeho rodiče Lenka a Petr Vondruškovi bydlí ve Štěnkově.

Jiří Beran se narodil 18. července ve dvacet hodin a čtyřicet minut, a to s mírou 47 centimetrů a váhou 2960 gramů. Rodiče Jitka a Jan Beranovi žijí v Hradci Králové a Jiří je jejich prvorozeným synem.

Nikola Šafránková přišla na svět 22. července 20 minut po půlnoci. Měřila 46 centimetrů a 2900 gramů. Rodiče Ilona a Jiří Šafránkovi bydlí v Holicích a vychovávají už pětiletou dceru Anetu.

Martin Urban se narodil 20. července pět minut po půl osmé večer, a to s mírou 52 centimetrů a váhou 3830 gramů. Rodiče Soňa a Lubomír Urbanovi z Radostova už mají dvě dcery, Terezu a Lucii.

Tereza Šrůtová přišla na svět 22. července minutu po půl sedmé večer. Měřila 54 centimetrů a vážila úctyhodných 4350 gramů. Maminka Ilona žije v Chrudimi a malá Tereza je jejím prvním dítětem.