Vážení rodiče,
díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Tomáš Drábek se narodil 26. července v 18.38 hodin, a to s mírami jedenapadesát centimetrů a váhou 3460 gramů. S rodiči malý Tomáš bydlí v Hradci Králové.

Adam Kožíšek se narodil 4. srpna v 18.25 hodin, a to s mírou osmačtyřicet centimetrů a váhou 2800 gramů. Rodiče Irena a Pavel Kožíškovi bydlí v Hradci Králové.

Matěj Volf přišel na svět 1. srpna 17 minut po čtvrté hodině odpoledne. Měřil 50 centimetrů a vážil 3060 gramů. Rodiče Pavlína Davidová a Martin Volf žijí v Chotěborkách.

Natálie Vodičková se narodila 2. srpna sedmatřicet minut po třetí hodině ráno, a to s mírou 50 centimetrů a váhou 3490 gramů. Rodiče Blanka a Martin Vodičkovi žijí v Sadové.

Alexandr Vik přišel na svět v pondělí 4. srpna ve 20.22 hodin. Měřil padesát centimetrů a vážil 3570 gramů. Jeho rodiče Petra a Radoslav Vikovi bydlí v Libčanech.

Veronika Pinková přišla na svět 18. června ve 12.14 hodin, a to s mírou 50 centimetrů a váhou 3260 gramů. Rodiče Jaroslava a Pavel Pinkovi bydlí v Hradci Králové.