Vážení rodiče,
díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail:

miminka.hradecky@denik.cz

a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na

www.hradecky.denik.cz/miminka.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.

Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Darina Penzešová se narodila 19. listopadu devatenáct minut po jedné hodině ranní. Měřila 48 centimetrů a vážila 2880 gramů. Se svými rodiči Martinou a Alexandrem Penzešovými bydlí v Hradci Králové.

Markéta Bedrošová přišla na svět 16. listopadu ve 14.47 hodin. Měřila tehdy 52 centimetrů a vážila 3120 gramů. Se svými rodiči Zdenou a Martinem Bedrošovými a bratrem Martinem žije v Jaroměři.

Sofie Učíková přišla na svět 16. listopadu dvě minuty před osmou večerní. Při narození měřila 51 centimetrů a vážila 3480 gramů. S rodiči Zitou a Jiřím Učíkovými a sestrou Charlottou žije v obci Hřibiny – Ledská.

Zuzana Herálecká se narodila 19. listopadu pětatřicet minut po čtvrté hodině ranní. Měřila tehdy 51 centimetrů a vážila 3610 gramů. Se svými rodiči Lenkou a Pavlem Heráleckými a sestrou Lenkou bydlí v Hradci Králové.

Tereza Štěpánová přišla na svět 18. listopadu v 9.20 hodin. Po narození měřila 51 centimetrů a vážila 3280 gramů. S maminkou Romanou Sedláčkovou a tatínkem Milanem Štěpánem žije ve Smiřicích.

Josef Černý se narodil 12. listopadu ve 23.15 hodin. Měřil tehdy 50 centimetrů a vážil 3020 gramů. S maminkou Lucií Bouzkovou a tatínkem Radomírem Černým a desetiletým bratrem Honzíkem bydlí v Hradci Králové.