Vážení rodiče,
díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail:

miminka.hradecky@denik.cz

a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

KRISTÝNA RAICHOVÁ Raichová se narodila 3. března čtyři minuty po čtvrté hodině ranní, a to s mírou 49 centimetrů a váhou 2760 gramů. Rodiče Jana a Jan Raichovi bydlí v Libranticích.

ADÉLA ROZDOLSKÁ přišla na svět 3. března v 16.43 hodin. Po narození měřila čtyřiapadesát centimetrů a vážila 3890 gramů. Rodiče Lenka a Pavel Rozdolští bydlí v Rodově a už mají syny Pavla a Jakuba.

PETRA DOUBKOVÁ se narodila 1. března ve 22.12 hodin, a to s mírou rovného půl metru a váhou 3160 gramů. Rodiče Jana a Petr Doubkovi bydlí v Hradci Králové.

JAN BREZINA přišel na svět 3. března ve 12.55 hodin. Po narození měřil 48 centimetrů a vážil 3850 gramů. Rodiče Václava a Pavol Brezinovi bydlí ve Starých Nechanicích a už mají dceru Terezu a syna Pavla.

MARTIN RÝDLO se narodil 2. března pět minut po šesté hodině ranní, a to s mírou 52 centimetrů a váhou 3890 gramů. Rodiče Martina Podaná a Tomáš Rýdlo bydlí v Opatovicích nad Labem.

DAVID HIRŠL přišel na svět 3. března osm minut před osmou hodinou večerní. Po narození měřil třiapadesát centimetrů a vážil 4570 gramů. Rodiče Martina a David Hiršlovi bydlí v Předměřicích n. L. a už mají syna Jakuba.

MATĚJ NOVÁK se narodil 28. února ve 2.51 hodin ráno, a to s mírou rovného půl metru a s váhou 3330 gramů. Rodiče Martina a Vladimír Novákovi bydlí v Hradci Králové a už mají syna Jakuba a dceru Adélu.

IZABELA KLOZOVÁ přišla na svět 21. února tři minuty po desáté hodině dopolední. Po narození měřila 51 centimetrů a vážila 3850 gramů. Rodiče Jolana a Aleš Klozovi bydlí v Chlumci nad Cidlinou.