Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Denisa Nosková přišla na svět 15. dubna ve 21.02 hodin. Po narození měřila 52 centimetrů a vážila 3780 gramů. Se svými rodiči Simonou a Jiřím Noskovými bydlí v Praskačce.

Matyáš Dejdar se narodil 16. dubna v 6.45 hodin. Měřil 49 centimetrů a vážil 3170 gramů. S maminkou Michaelou Gottwaldovou a tatínkem Martinem Dejdarem žije v Hradci Králové.

Kateřina Dedková přišla na svět 16. dubna v 6.48 hodin. Měřila 51 centimetrů a vážila 3900 gramů. Se svými rodiči Jarmilou a Karlem Dedkovými a sourozenci Vojtěchem a Janem žije v Hradci Králové.

Aneli Tanečková přišla na svět 14. dubna v 7.30 hodin. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3400 gramů. Se svými rodiči Martinou a Lukášem Tanečkovými žije v Hradci Králové.

Viktorie Tichá se narodila 16. dubna ve 4.15 hodin. Měřila 51 centimetrů a vážila 3130 gramů. Se svými rodiči Markétou Tarantovou a Jindřichem Tichým a bratrem Jindřichem žije v Syrovátce.

Jakub Vejs se narodil 16. dubna ve 2.40 hodin. Měřil 52 centimetrů a vážil 3460 gramů. Se svými rodiči Evou a Romanem Vejsovými a bratrem Davidem bydlí v Černilově.