Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka.

Jakub Nentvich se narodil 14. prosince v 19.07 hodin rodičům Jitce a Romanovi Nentvichovým. Měří 49 centimetrů a váží 3,36 kilogramu. Se svými rodiči a bratrem Filipem žije v Třebechovicích pod Orebem.

Tomáš Líbal přišel na svět 13. prosince v 7.54 hodin. Udělal tak radost svým rodičům Haně a Tomáši Líbalovým. Měřil 50 centimetrů a vážil 2910 gramů. Žije s rodiči v Hradci Králové.

Monika Munzarová se narodila 12. prosince v 17.32 hodin. Radost z ní májí rodiče Simona a Martin Munzarovi. Monika měří 50 centimetrů a váží 3180 gramů. Se svými rodiči a bratrem Jakubem, kterému je čtyři a půl roku, bydlí ve Stéblové.

Agáta Pražáková se narodila 7. prosince v 10.18 hodin. Radost z ní mají rodiče Hana a Jiří Pražákovi. Malá Agáta měřila 48 centimetrů a vážila 3600 gramů. Se svými rodiči a sestrou Aničkou bydlí ve Starých Nechanicích.

Josef Lukeš se narodil 7. prosince v 11.06 hodin. Radost z něho mají rodiče Klára a Jiří Lukášovi. Malý Josef měřil 51 centimetrů a vážil 3620 gramů. Se svými rodiči bydlí v Hradci Králové.

Petr Zima se narodil 7. prosince ve 2.05 hodin. Radost z něho mají rodiče Libuše a Jiří Zimovi. Petřík měřil 51 centimetrů a vážil 3650 gramů. Se svými rodiči a bratrem Jiřím, kterému jsou tři roky, bydlí v Újezdu u Přelouče.