Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení.
Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka.
Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Lucie Hegedüsová se narodila 19. února v 16.42 hodin, a to s mírou 49 centimetrů a váhou 2850 gramů. Rodiče Simona a Robert Hegedüsovi bydlí v Předměřicích nad Labem a už mají dceru Kristýnu.

Nina přišla na svět 14. února. Po narození jí zdravotní sestřičky naměřily jednapadesát centimetrů a navážily 3,53 kilogramu. Rodiče Tereza a Jan Strouhalovi bydlí v Hradci Králové.

Sofie se narodila 16. února ve 12.52 hodin, a to s mírou osmačtyřicet centimetrů a váhou 3010 gramů. Rodiče Monika a Dušan Kebortovi bydlí ve Velkém Poříčí a už mají dceru Karinu.

Anna Obermajerová přišla na svět 18. února tři minuty po půlnoci. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3110 gramů. Rodiče Kateřina a Petr Obermajerovi bydlí v Hradci Králové a už mají dceru Marii.

Jan Malíř se narodil 19. února tři minuty po půl druhé odpoledne, a to s váhou 3640 gramů a mírou jednapadesát centimetrů. Rodiče Věra a Jan Malířovi bydlí v Hradci Králové.

David přišel na svět 16. února pět minut po třetí hodině ranní. Po narození měřil 47 centimetrů a vážil 2700 gramů. Rodiče Jana a Miroslav Zídkovi bydlí v Černožicích a už mají syna Jakuba.

Adam Knopp se narodil 12. února ve 12.42 hodin, a to s váhou 2920 gramů a mírou rovného půl metru. Rodiče Hana a Adam Knoppovi bydlí v Novém Městě nad Metují a už mají syny Davida a Matěje.

Vítek Stejskal přišel na svět 16. února v 19.19 hodin. Po narození měřil jednapadesát centimetrů a vážil 3230 gramů. Rodiče Lucie Vítková a Pavel Stejskal bydlí v Hradci Králové.

Michal Bureš přišel na svět 17. února ve 14.12 hodin. Po narození měřil 50 centimetrů a vážil 3150 gramů. Rodiče Jaroslava a Jiří Burešovi bydlí v Hradci Králové a už mají děti Kateřinu a Jiřího.

Slavomír se narodil 20. února v 1.08 hodin ráno, a to s váhou 3170 gramů a mírou 51 centimetr. Rodiče Silvie Balažovičová a Slavomír Lacko bydlí v Hradci Králové a už mají děti Marii, Renatu, Lucii, Marcelu a Míšu.

Hubert Bulíček přišel na svět 18. února ve 21.43 hodin. Po narození měřil dvaapadesát centimetrů a vážil 3970 gramů. Rodiče Hedvika a Michal Bulíčkovi bydlí v Hradci Králové.

Sebastián se narodil 16. února sedmnáct minut po 15. hodině, a to s mírou rovného půl metru a váhou 3360 gramů. Rodiče Ivona a Daniel Mizerovi bydlí v Hradci Králové.