Vážení rodiče,

díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení.

Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka.
Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

close zoom_in

David se narodil 25. března dvě minuty před třetí hodinou odpolední, a to s mírou 53 centimetry a váhou 3900 gramů. Rodiče Petra a Petr Růžkovi bydlí v Hradci Králové.

close zoom_in


Barbora
se narodila 25. března krátce před tři čtvrtě na devět večer, a to s mírou 50 centimetrů a váhou 3390 gramů. Rodiče Lucie a Pavel Janečkovi bydlí v Hradci Králové a už mají syna Pavla.

close zoom_in

Šimon Suchánek přišel na svět 24. března ve čtyři hodiny ráno. Po narození měřil 51 centimetr a vážil 3520 gramů. Rodiče Karolína a Lukáš Suchánkovi bydlí v Hradci Králové a už mají dceru Ellu.

close zoom_in

Terezie Volfová přišla na svět 26. března v 16.45 hodin. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3610 gramů. Rodiče Monika a Jan Volfovi bydlí v Hradci Králové a už mají syna Lukáše.

close zoom_in

Eva přišla na svět 26. března čtyřicet minut po půlnoci. Po narození měřila 53 centimetry a vážila 3,64 kilogramu. Maminka Dagmar Fryšová s tatínkem Jindřichem bydlí v Hradci Králové a už mají syna Davida.

Tomáš Čermák se narodil 20. března ve 20.43 hodin, a to s mírou 52 centimetry a váhou 3870 gramů. Rodiče Iveta a Tomáš Čermákovi bydlí v Rohenici a už mají jedenáctiletou dceru Anežku.

Oldřich Šmída přišel na svět 19. března ve 21.15 hodin, a to s mírou 48 centimetrů a váhou 2,92 kilogramu. Rodiče Lada a Oldřich bydlí v Urbanicích a už mají dvouletou dceru Janu.