Vážení rodiče,

díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na
www.hradecky.denik.cz/
miminka
. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.

Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Milan Petráček se narodil 9. prosince v 11.09 hodin. Měřil 54 centimetrů a vážil 4330 gramů. Se svými rodiči Janou a Milanem Petráčkovými a sestrou Annou bydlí v České Skalici.

Filip Luňák přišel na svět 8. prosince v 17.17 hodin. Po narození měřil 51 centimetrů a vážil 3520 gramů. Se svými rodiči Kateřinou a Filipem Luňákovými žije v Hradci Králové.

Karolína Pavlíková se narodila 10. prosince v 16.18 hodin. Měřila 50 centimetrů a vážila 3350 gramů. Se svými rodiči Andreou a Jiřím Pavlíkovými bydlí v Hradci Králové.

Laura Štefinová přišla na svět 8. prosince ve 3.50 hodin. Po narození měřila 48 centimetrů a vážila 2850 gramů. S maminkou Lenkou Řehákovou a tatínkem Marianem Štefinou žije v Hradci Králové.

Viktorie Kudrnová přišla na svět 9. prosince v 11.13 hodin. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3230 gramů. Se svými rodiči Monikou a Lukášem Kudrnovými bydlí v Předměřicích nad Labem.