Vážení rodiče,

díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na
www.hradecky.denik.cz/
miminka
. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.

Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Tomáš Zikl se narodil 13. ledna za pět minut jedenáct dopoledne, a to s mírou rovného půl metru a váhou 3090 gramů. Rodiče Veronika a Michal Ziklovi bydlí v Třebechovicích pod Orebem a už mají dceru Karolinu.

Kateřina Vejmanová přišla na svět 14. ledna ve 13.55 hodin. Po narození měřila jednapadesát centimetrů a vážila 3820 gramů. Rodiče Kateřina a Tomáš Vejmanovi bydlí v Jaroměři.

Kristýna Vidová se narodila 12. ledna ve 22.55 hodin, a to s mírou devětačtyřicet centimetrů a váhou 2880 gramů. Rodiče Lucie a Martin Vidovi bydlí v Sedlicích.

Lucie Nepplová přišla na svět 14. ledna v 1.40 hodin ráno. Po narození měřila jednapadesát centimetrů a vážila 3510 gramů. Rodiče Pavlína Vrbatová a Jan Neppl bydlí v Hradci Králové.

Víteček Kučera se narodil 14. ledna v 16.22 hodin, a to s mírou dvaapadesát centimetrů a váhou 4060 gramů. Rodiče Jana Vítková a Karel Kučera bydlí v Lodíně a už mají dceru Vendulu.

Albert Šorma se narodil 30. prosince loňského roku ve 3.32 hodin ráno, a to s mírou padesát centimetrů a váhou 2930 gramů.