Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@
denik.cz
a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.
cz/miminka
. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.Navaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.


Dominik Dudek přišel na svět 21. srpna pět minut po deváté hodině ráno. Po narození vážil 2750 gramů a měřil 48 centimetrů. Dominikovi rodiče Eva Bahníková a Jiří Dudek bydlí v Hradci Králové.

Stanislav Petrů přišel na svět 20. srpna patnáct minut před 14. hodinou. Po narození vážil 3750 gramů a měřil 52 centimetry. Rodiče Zdeňka a Stanislav bydlí v Hradci Králové.

Vojtěch Knill se narodil 21. července, a to s váhou 3380 gramů a mírou 51 centimetr. Rodiče Veronika Knill Fejglová a Filip Knill bydlí v Horních Ředicích nedaleko Holic.

Jiří Hamtil přišel na svět 17. srpna třicet minut po 22. hodině. Po narození vážil 2880 gramů a měřil 51 centimetr. Rodiče Martina a Jiří Hamtilovi bydlí v Lomnici nad Popelkou.

Kamila Pořízova se narodila 4. srpna ve čtvrt na dvě, a to s váhou 3130 gramů a mírou 50 centimetrů. Rodiče Šárka a Jaroslav Pořízovi bydlí ve Smiřicích. Pořízovi už mají doma čtyřletého syna.

Filip Potěšil
se narodil 15. srpna v 11 hodin sedm minut, a to s váhou 3550 gramů a mírou 51 centimetr. Rodiče Ilona a Pavel Potěšilovi bydlí v obci Želí nedaleko Libčan a Filip je jejich prvním potomkem.