Vážení rodiče,

díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků.

Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail:
miminka.hradecky@denik.cz
a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na
www.hradecky.denik.cz/miminka.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.

Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.


Adam Pšenička přišel na svět 19. května ve 2.48 hodin. Po narození měřil 54 centimetrů a vážil 3880 gramů. S rodiči Leošem a Marií Pšeničkovými žije v Lovčicích.

Dominika Pencáková
se narodila 20. května ve 13.25 hodin. Měřila tehdy 53 centimetrů a vážila 4030 gramů. Se svými rodiči Klárou a Petrem Pencákovými bydlí ve Stěžerách.

David Dvořáček se narodil 20. května ve 13.39 hodin. Měřil 53 centimetrů a vážil 3630 gramů. S rodiči Denisou a Davidem Dvořáčkovými a bratrem Adamem žije v Kněžičkách.

Matěj Skalský přišel na svět 14. května v 10.53 hodin. Měřil 52 centimetrů a vážil 3745 gramů. S maminkou Marcelou Šašvatovou, tatínkem Martinem Skalským a sestrou Karolínou žije v Praze.

Zdeněk Romportl přišel na svět 19. května v 17.40 hodin. Měřil tehdy 52 centimetrů a vážil 3690 gramů. Se svými rodiči Lenkou a Zdeňkem Romportlovými bydlí v Hradci Králové.