Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@
denik.cz
a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.
cz/miminka
. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.Navaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.


Adam Mikas přišel na svět 21. července ve 23.33 hodin. Po narození měřil 49 centimetrů a vážil 3380 gramů. Se svými rodiči Šárkou a Martinem Mikasovými bydlí v Novém Bydžově.

Viktorie Thérová se narodila 22. července v 8.58 hodin. Měřila 49 centimetrů a vážila 3150 gramů. S maminkou Martinou Šormovou a tatínkem Richardem Thérem žije v Hradci Králové.

Martin Kappl přišel na svět 22. července v 10.52 hodin. Po narození měřil 51 centimetrů a vážil 3770 gramů. Se svými rodiči Tatianou a Miroslavem Kapplovými bydlí v Hradci Králové.

Marek Weisser přišel na svět 22. července ve 12.05 hodin. Po narození měřil 51 centimetrů a vážil 3860 gramů. Se svými rodiči Evou a Petrem Weisserovými bydlí v Týništi nad Orlicí.

Tomáš Vrátný se narodil 21. července v 16.37 hodin. Měřil tehdy 52 centimetrů a vážil 3640 gramů. Se svými rodiči Věrou a Pavlem Vrátnými bydlí v Černožicích.

Matěj Král přišel na svět 21. července ve 21.14 hodin. Měřil 49 centimetrů a vážil 3760 gramů. S rodiči Michaelou Domkovou a Ondřejem Králem a sestrou Annou žije v Hradci Králové.