Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@
denik.cz
a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.
cz/miminka
. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.Navaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.


Eliška Chvátalová se narodila 26. srpna v 10.15 hodin. Měřila 49 centimetrů a vážila 3450 gramů. S maminkou Pavlou Švecovou, tatínkem Richardem Chvátalem a sestrou Veronikou žije v Hradci Králové.

Jan Bouček přišel na svět 25. srpna ve 23.47 hodin. Po narození měřil 50 centimetrů a vážil 2940 gramů. Se svými rodiči Kateřinou a Jiřím Boučkovými bydlí v Hradci Králové.

Dominik Paradi
se narodil 25. srpna ve 13.05 hodin. Měřil 43 centimetrů a vážil 2230 gramů. S maminkou Alenou Soukupovou, tatínkem Radkem Paradi a sourozenci Nelou a Natalkou žije ve Smiřicích.

Karolína Kašparová přišla na svět 25. srpna v 15 hodin. Po narození měřila 53 centimetrů a vážila 4100 gramů. Se svými rodiči Jitkou a Karlem Kašparovými a bratrem Jakubem žije ve Svinarech.

Kateřina Javorková
se narodila 25. srpna ve 14.47 hodin. Měřila 50 centimetrů a vážila 3070 gramů. S maminkou Kristínou Běleckou a tatínkem Tiborem Javorkou žije v Hradci Králové.

Michal Kroupa
přišel na svět 26. srpna v 1.44 hodin. Měřil 50 centimetrů a vážil 3580 gramů Se svými rodiči Evou a Janem Kroupovými žije v Hradci Králové.