Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.Navaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Ondřej Papík přišel na svět 31. května v 9.21 hodin. Po porodu vážil 3720 gramů a měřil 51 centimetrů. Rodiče Miroslava a Roman Papíkovi bydlí v Roudnici.

Vanesa Řezníčková se narodila 2. června v 16.25 hodin, a to s váhou 3330 gramů, měřila 49 centimetrů. Rodiče Adéla Doležalová a Viktor Řezníček žijí v Novém Bydžově.

Tezera Marková přišla na svět 1. června ve 13.39 hodin. Po porodu vážila 2970 gramů a měřila 50 centimetrů. Rodiče Martina Huzlíková a Lukáš Marek žijí v Hradci Králové.

Tereza Bláhová se narodila 31. května ve 21.35 hodin, a to s váhou 3230 gramů. Měřila 49 centimetrů. Na její příchod domů se těší bratr Daniel a rodiče Monika a Zbyněk Bláhovi, kteří žijí v Hradci Králové.

Michal Hrůša se narodil 1. června ve 4.48 hodin. Po porodu vážil 3520 gramů a měřil 52 centimetrů. Rodiče Vladislava a Michal Hrůšovi žijí ve Vysoké nad Labem.

Jakub Holík přišel na svět 1. června v 18.42 hodin, a to s váhou 3100 gramů a mírou 48 centimetrů. Na její příchod domů se těší sestra Lucie a rodiče Lucie a Milan Holíkovi, kteří žijí ve Stěžírkách.