Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na
www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Erik Drábek přišel na svět 5. května v 5.25 hodin. Měřil 52 centimetrů a vážil 4080 gramů. S rodiči Jaroslavou a Eduardem Drábkovými a tříletým bráškou Edíkem žije v Týništi nad Orlicí.

Dominik Řeháček se narodil 5. května ve 14.33 hodin. Měřil 49 centimetrů a vážil 3320 gramů. S maminkou Nikolou Řeháčkovou bydlí v Hradci Králové.

Denis Hanzlík se narodil 3. května v 11.21 hodin . Měřil 54 centimetrů a vážil 4020 gramů. S rodiči Lucií a Milošem Hanzlíkovými a sourozenci Anetkou a Kubíčkem bydlí v Hradci Králové–Březhradě.

František Josef Hladík přišel na svět 4. května v 11.32 hodin. Měřil 51 centimetrů a vážil 3770 gramů. S rodiči Petrou a Martinem Hladíkovými bydlí v Semechnici.

Patrik Balada přišel na svět 5. května v 10.55 hodin. Měřil 52 centimetrů a vážil 3900 gramů. S rodiči Lucií a Robertem Baladovými žije ve Vysoké nad Labem.

Samuel Vejr přišel na svět 2. května v 15.50 hodin. Měřil 50 centimetrů a vážil 3220 gramů. S rodiči Lenkou Doležalovou a Tomášem Vejrem žije v Nechanicích.