Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka.

Marie Čechová přišla na svět 5. ledna ve 2.20 hodin. Měřila 50 centimetrů a vážila 3700 gramů. Udělala tak radost svým rodičům Lence a Radovanu Čechovým a sourozencům Aničce a Františkovi.

Erik Novotný spatřil poprvé světlo světa 5. ledna v 15.17 hodin. Vážil 3650 gramů a měřil 52 centimetrů. Narodil se rodičům Heleně Šírové a Pavlu Novotnému. Společně s nimi a sestrou Patricií žije v Radíkovicích.

Adélka Pultrová se narodila 4. ledna v 11 hodin rodičům Ivetě a Michalu Pultrovým. Měřila 52 centimetrů a vážila 3750 gramů. Společně s rodiči se z hradecké porodnice vrátí domů do Chlumce nad Cidlinou.

Vanesa Krejčová přišla na svět 4. ledna v 1.31 hodin. Vážila 2950 gramů a měřila 49 centimetrů. Svým příchodem udělala radost rodičům Tereze Krejčové a Martinu Svobodovi. Doma v Kosicích na ni čekají sourozenci Daniel a David.

Tereza Heczková se narodila 4. ledna v 19.47 hodin. Měřila 47 centimetrů a vážila 2550 gramů. Radost z ní měli rodiče Jana a Jakub Heczkovi. Všichni společně bydlí v Hradci Králové.

Anna Boháčová poprvé spatřila denní světlo 5. ledna v 4.23 hodin. Měřila 52 centimetrů a vážila 3750 gramů. Těší se z ní rodiče Lucie a Jan Roháčovi, všichni společně žijí v Hradci Králové.

Karolína Černá se narodila 1. ledna kolem páté hodiny ranní. Měřila 53 centimetrů a vážila 3930 gramů. Svým příchodem udělala radost rodičům Kateřině a Janu Černým. Všichni spolu bydlí v Hradci Králové.

Filip Michálek se narodil 4. ledna ve 2.44 hodin. Vážil 2900 gramů a měřil 49 centimetrů. Potěšil tak rodiče Alenu a Tomáše Michálkovy. Všichni společně žijí v Hradci Králové.