Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.Navaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Lilian Čapková se narodila 29. dubna v 16.15 hodin. Měřila tehdy 52 centimetrů a vážila 3360 gramů. Se svými rodiči Terezou a Vilémem Čapkovými bydlí v Hradci Králové.

Petr Bludský přišel na svět 2. května v jednu hodinu ráno. Měřil 49 centimetrů a vážil 3290 gramů. Se svými rodiči Zuzanou a Petrem Bludskými a sestrou Lenkou žije v Boharyni.

Mariana Hlubučková se narodila 2. května ve 22.43 hodin. Měřila 50 centimetrů a vážila 3030 gramů. S rodiči Kateřinou a Radovanem Hlubučkovými a sestrou Karolínou žije v Hradci Králové.

Nela Kocábková přišla na svět 4. května ve 14.39 hodin. Po narození měřila 51 centimetrů a vážila 3560 gramů. Se svými rodiči Idou a Tomášem Kocábkovými a sestrou Emou bydlí v Hradci Králové.

Michaela Vítová se narodila 2. května v 17.51 hodin. Měřila tehdy 49 centimetrů a vážila 3090 gramů. Se svými rodiči Terezou a Josefem Vítovými a bratrem Janem bydlí v Hradci Králové.

Justýna Balcarová přišla na svět 5. května ve 2.33 hodin. Po narození měřila 51 centimetrů a vážila 3700 gramů. Se svými rodiči Jitkou a Romanem Balcarovými a bratrem Norbertem žije v Dubenci.

Lucie Netušilová se narodila 3. května ve 14.45 hodin. Měřila tehdy 50 centimetrů a vážila 3610 gramů. S rodiči Darinou a Pavlem Netušilovými a bratrem Robinem bydlí v Hradci Králové.

Anna Krejčová přišla na svět 3. května v 10.37 hodin. Po narození měřila 51 centimetrů a vážila 3350 gramů. Se svými rodiči Ilonou a Filipem Krejčovými bydlí ve Výravě.