Vážení rodiče,

díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na
www.hradecky.denik.cz/
miminka
. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.

Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Jáchym Škvrna se narodil 27. prosince osmnáct minut po čtvrté hodině ranní, a to s váhou 2840 gramů a mírou rovného půl metru. Rodiče Martina a Tomáš Škvrnovi bydlí v Hradci Králové.

Jakub Kastner přišel na svět 27. prosince v 10.25 hodin. Po narození vážil 3440 gramů a měřil 49 centimetrů. Rodiče Jana a Jiří Kastnerovi bydlí v Hradci Králové a už mají dceru Julii.

Dominik Fibiger se narodil 2. ledna ve 12.49 hodin, a to s váhou 3670 gramů a mírou 54 centimetrů. Rodiče Lenka Musilová a Patrik Fibiger bydlí v Hradci Králové a už mají syna Patrika.

Timon Kolaja přišel na svět 2. ledna v 1.44 hodin ráno, a to s váhou 3590 gramů a mírou jednapadesát centimetrů. Rodiče Liana a Vlastimil Kolajovi bydlí v Křivicích.

Patrik Rozum se narodil 2. ledna v 10.22 hodin, a to s váhou 3200 gramů a mírou devětačtyřicet centimetrů. Rodiče Andrea Skalická a Petr Rozum bydlí v Hradci Králové.

Kateřina Košťálová přišla na svět 1. ledna v 17.50 hodin. Po narození vážila 3500 gramů a vážila 48 centimetrů. Rodiče Eva Louvarová a Jaroslav Košťál bydlí v Novém Bydžově a už mají dceru Petru.