Vážení rodiče,

díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz
a své miminko najdete na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Aleš Bezrouk přišel na svět 5. února v 7.50 hod. Měřil tehdy 51 cm a vážil 3990 gramů. Se svými rodiči Hanou a Alešem Bezroukovými a sestrou Ivankou žije v Březhradě.

Tereza Hamáčková se narodila 4. února ve 13.31 hod. Měřila 53 cm a vážila 3880 gramů. S rodiči Pavlou a Lubošem Hamáčkovými a sourozenci Patrikem a Janem žije v Zábědově.

Edita Seifertová přišla na svět 3. února v 9.45 hod. Měřila 48 cm a vážila 3140 gramů. S rodiči Květoslavou a Milanem Seifertovými a sestrami Monikou a Anetou bydlí v Bubenci.

Adéla Güplová se narodila 3. února ve 12.25 od. Měřila 49 cm a vážila 3410 gramů. S rodiči Radomírou Vokůrkovou a Petrem Gümplem a bratrem Ondřejem žije v Hradci Králové.

Ema Sedláčková se narodila 2. února ve 22.34 hod. Měřila tehdy 53 cm a vážila 3760 gramů. S maminkou Vandou Sehnoutkovou a tatínkem Micalem Sedláčkem žije v Týništi nad Orlicí.

Sára Tomanová přišla na svět 29. ledna ve 14.28 hod. Měřila 50 cm a vážila 2930 gramů. S maminkou Evou Tomancovou a tatínkem Michalem Pavlem bydlí v Hradci Králové.