Vážení rodiče,

díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků.

Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail:

miminka.hradecky@denik.cz

a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Tereza Vítková přišla na svět 5. ledna v 15.36 hodin. Měřila tehdy 51 centimetrů a vážila 3500 gramů. Se svými rodiči Evou a Janem Vítkovými a sestrou Nikolou bydlí v Hradci Králové.

Kristýna Haizlová se narodila 7. ledna ve 13.04 hodin. Měřila 53 centimetrů a vážila 4300 gramů. S rodiči Šárkou a Jaroslavem Haizlovými a sourozenci Šárkou a Patrikem žije ve Slatiňanech.

Matěj Čečka přišel na svět 7. ledna ve 14.24 hodin. Při narození měřil 50 centimetrů a vážil 3280 gramů. Se svými rodiči Martinou a Jiřím Čečkovými a sestrou Karolínou žije v Hradci Králové.

Nikola Zirmová se narodila 6. ledna v 19.30 hodin. Měřila tehdy 50 centimetrů a vážila 3200 gramů. S maminkou Janou Janhubovou a tatínkem Martinem Zirmem bydlí v Hradci Králové.

Jan Čuda přišel na svět 6. ledna v 10.02 hodin. Při narození měřil 48 centimetrů a vážil 3660 gramů. S rodiči Monikou a Janem Čudovými a sestrou Agátou žije v Třebechovicích pod Orebem.

Amálka Bicanová se narodila 6. ledna v 9.35 hodin. Měřila 48 centimetrů a vážila 2870 gramů. S maminkou Zdenkou Jílkovou, tatínkem Janem Bicanem a bratrem Jakubem žije v Hradci Králové.

David Molnár se narodil 6. ledna v 9.30 hodin. Měřil tehdy 49 centimetrů a vážil 3150 gramů. S maminkou Marcelou Molnárovou, tatínkem Jiřím Suchým a sestrou Jessicou žije v Ostroměři.

Renáta Koldrtová přišla na svět 7. ledna ve 2.44 hodin. Při narození měřila 50 centimetrů a vážila 2990 gramů. Se svými rodiči Renátou a Pavlem Koldrtovými a bratrem Jakubem žije v Hoděšovicích.