Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.Navaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Sofie Meslová přišla na svět 6. dubna v 18.35 hodin. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3310 gramů. S maminkou Romanou Pivoňkovou a tatínkem Michalem Meslem žije v Býšti.

Lukáš Kolář přišel na svět 7. dubna ve 12.55 hodin. Měřil 55 centimetrů a vážil 4230 gramů. Se svými rodiči Veronikou a Romanem Kolářovými a bratrem Janem žije v Holicích.

Ondřej Charvát se narodil 7. dubna v 17.50 hodin. Měřil tehdy 54 centimetrů a vážil 3995 gramů. S rodiči Dagmar Kosinovou a Přemyslem Charvátem bydlí v Hradci Králové.

Anežka Kujalová se narodila 7. dubna v 16.10 hodin. Měřila tehdy 51 centimetrů a vážila 3290 gramů. S rodiči Hanou a Josefem Kujalovými a sourozenci Josefem a Kristýnou žije v Hradci Králové.

Jakub Jiránek přišel na svět 2. ledna v 18.23 hodin. Po narození měřil 53 centimetrů a vážil 4400 gramů. Se svými rodiči Lucií a Radkem Jiránkovými a bratrem Danečkem žije v Novém Bydžově.

Nikola Jindrová se narodila 27. března v 7.28 hodin. Měřila tehdy 48 centimetrů a vážila 2800 gramů. Se svými rodiči Nikolou a Martinem Jindrovými bydlí v Hradci Králové.