Vážení rodiče,

díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků.

Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail:
miminka.hradecky@denik.cz
a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na
www.hradecky.denik.cz/miminka.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.

Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Sára Kunschaková se narodila 9. května ve 13.53 hodin. Měřila tehdy 48 centimetrů a vážila 2850 gramů. S maminkou Blankou Wildtovou a tatínkem René Kunschakem bydlí ve Lhotě pod Libčany.

Terezie Průchová přišla na svět 11. května v 10.15 hodin. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3480 gramů. S maminkou Pavlou Studenou a tatínkem Martinem Průchou žije v Hradci Králové.

Dominika Petráčková se narodila 12. května v 8.55 hodin. Měřila tehdy 51 centimetrů a vážila 3630 gramů. Se svými rodiči Monikou a Lubošem Petráčkovými a sestrou Natálií žije v Sedražicích.

Lukáš Macek přišel na svět 9. května ve 20.10 hodin. Po narození měřil 52 centimetrů a vážil 3150 gramů. Se svými rodiči Janou a Janem Mackovými bydlí v Hradci Králové.

Rozálie Kalousová přišla na svět 11. května ve 20.44 hodin. Měřila tehdy 50 centimetrů a vážila 2910 gramů. Se svými rodiči Ladou a Marcelem Kalousovými bydlí v Černilově.

Hana Hojdová se narodila 29. dubna ve 13.55. Měřila tehdy 51 centimetrů a vážila 4110 gramů. Se svými rodiči Barborou a Janem Hojdovými a bratrem Janem bydlí v Hořiněvsi.