Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.Navaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Dominik Hladík se narodil 8. června v 9 hodin. Měřil tehdy 51 centimetrů a vážil 3260 gramů. Se svými rodiči Andreou a Václavem Hladíkovými a sestrou Denisou bydlí v Jaroměři.

Anna Vilímová přišla na svět 3. června v 19.48 hodin. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3030 gramů. S maminkou Pavlínou Jílkovou, tatínkem Milošem Vilímem a bratrem Davidem žije v Kratonohách.

Žofie Šťastná se narodila 6. června v 7 hodin. Měřila tehdy 49 centimetrů a vážila 2590 gramů. Se svými rodiči Kateřinou Mikyskovou a Janem Šťastnýmbydlí v Jaroměři.

Elen Beranová přišla na svět 7. června v 15.02 hodin. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3010 gramů. Se svými rodiči Pavlou Valentovou a Zdeňkem Beranem bydlí v Rokytnu.

Barbora Holá se narodila 5. června v 7.42 hodin. Měřila 52 centimetrů a vážila 3820 gramů. Se svými rodiči Petrou a Martinem Holými a sourozenci Tomášem a Matyášem žije v Hradci Králové.

Adéla Vacková přišla na svět 6. června ve 4.12 hodin. Měřila 53 centimetrů a vážila 3740 gramů. S maminkou Evou Lapkovou, tatínkem Petrem Vackem a sourozenci Petrem a Patrikem žije v Divci.

Natálie Jarkovská přišla na svět 7. června v 15.52 hodin. Po narození měřila 49 centimetrů a vážila 2940 gramů. S rodiči Andreou a Ladislavem Jarkovskými a sestrou Andreou bydlí v Častolovicích.

Tereza Bláhová se narodila 31. května ve 21.35 hodin. Měřila tehdy 49 centimetrů a vážila 3230 gramů. Se svými rodiči Monikou a Zbyňkem Bláhovými a bratrem Danielem žije v Hradci Králové.

Tereza Marková přišla na svět 1. června ve 13.39 hodin. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 2970 gramů. Se svými rodiči Martinou Huzlíkovou a Lukášem Markem žije v Hradci Králové.