Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla.Navaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Jáchym Tauchman se narodil 22. června v 10.53 hodin. Měřil 52 centimetrů a vážil 3760 gramů. S rodiči Petrou a Tomášem Tauchmanovými a sourozenci Tomáškem, Terezkou, Verunkou, Adélkou a Julinkou žije v Nekoři.

Anežka Nixová přišla na svět 24. června v 11.29 hodin. Po narození měřila 50 centimetrů a vážila 3600 gramů. Se svými rodiči Kateřinou a Pavlem Nixovými a sestrou Eliškou žije v Hradci Králové.

Lucie Horáková přišla na svět 23. června ve 14.17 hodin. Po narození měřila 47 centimetrů a vážila 3320 gramů. Se svými rodiči Lenkou a Milošem Horákovými bydlí v Dobrušce.

Jan Daňo se narodil 24. června v 1.43 hodin. Měřil 52 centimetrů a vážil 3980 gramů. Se svými rodiči Janou a Vladimírem Daňovými a bratrem Vládíkem bydlí v Hradci Králové.

Aleš Kovář se narodil 24. června v 9.45 hodin. Měřil 52 centimetrů a vážil 3460 gramů. Se svými rodiči Martinou a Tomášem Kovářovými a sestrou Denisou bydlí v Hradci Králové.

Klaudie Beňáková přišla na svět 22. června ve 12.02 hodin. Po narození měřila 53 centimetrů a vážila 4400 gramů. Se svými rodiči Radkou a Vladimírem Beňákovými bydlí v Prasku.